ip-law.pl jest trójjęzyczną polską kancelarią prawną. Skupiamy się na obsłudze uprawnionych z rejestracji praw wyłącznych (znaki towarowe, wzory przemysłowe, patenty). Doradzamy firmom o różnej skali działania i z różnych sektorów rynku. Pomagamy naszym klientom w szczególności w postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących zwalczania obrotu podrabianymi towarami i piractwa internetowego. 

Doświadczenie

Wieloletnie doradztwo krajowym i międzynarodowym korporacjom farmaceutycznym, francuskim producentom dóbr luksusowych  i największym producentom oprogramowania komputerowego zapewniło nam duże doświadczenie w tych dziedzinach prawa i biznesu.

Działamy lokalnie wykorzystując wiedzę zdobytą na rynku globalnym. Nasi prawnicy zdobyli doświadczenie pracując przez lata dla największych krajowych i międzynarodowych kancelarii (m.in. CMS Cameron McKenna, Wardyński i Wspólnicy oraz Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak), świadcząc usługi prawne we wszystkich sferach prawa własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Wiemy jak często zmienia się środowisko prawne w którym działają firmy i nauczyliśmy się do niego dostosowywać. 

Koszty obsługi prawnej

Rozumiemy potrzeby planowania kosztów obsługi prawnej, a także chęć przeniesienia większości ryzyka związanego z niepewnością postępowań sądowych na kancelarię. Oferujemy różne modele  rozliczeń: ryczałt, stawki godzinowe jak i częściowo wynagrodzenie prowizyjne. Wszelkie dodatkowe usługi są fakturowane po kosztach.

Sprawdź jaki model współpracy będzie najkorzystniejszy dla Ciebie.

Wspólnik Eric Rheims został indywidualnie nominowany w WTR1000, jako World’s Leading Trademark Professional (wiodący profesjonalista w ochronie znaków towarowych) za bycie „najlepszym doradcą w regionie” oraz „niesamowicie zmotywowanym”, który „sprawia, że czujesz się jakbyś był jego jedynym klientem”.